Wykaz zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego przyjętych przez komisarzy wyborczych w Jeleniej Górze
L.p. Nazwa komitetu Skrót nazwy komitetu Obszar działania Pełnomocnik wyborczy Pełnomocnik finansowy Siedziba komitetu Stan sprawy
1 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU" KW RAZEM DLA REGIONU dolnośląskie Zbigniew Jakiel Klaudia Wawrzyniak Stara Kamienica Zarejestrowany
2 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA REGIONALNEGO "DIALOG" KW DIALOG dolnośląskie Tomasz Paweł Łuczkowski Lucyna Eugenia Matelska Lipienica Zarejestrowany
3 KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BOLKÓW KW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE BOLKÓW dolnośląskie Grzegorz Marian Rączka Mieczysław Józef Zuber Bolków Zarejestrowany
4 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA KWW IS OPOKA dolnośląskie Jacek Antoni Machynia Dominika Justyna Węglińska Bolków Zarejestrowany
5 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE KWW WSPÓLNA GMINA MYSŁAKOWICE dolnośląskie Bogumiła Wanda Kowalczyk-Lukas Iwona Kowalska Mysłakowice Zarejestrowany
6 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA dolnośląskie Marzena Kobylarz Rafał Józef Franczak Złotoryja Zarejestrowany
7 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE WYBORCZE KWW POROZUMIENIE WYBORCZE dolnośląskie Roman Jan Drożdżowski Sylwia Katarzyna Oleksy Kamienna Góra Zarejestrowany
8 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI KWW IRENEUSZ ŻURAWSKI dolnośląskie Przemysław Kamil Dorski Iwona Ewa Pastyrnak Złotoryja Zarejestrowany
9 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO KWW HUBERTA PAPAJA ZADBAJMY O MIASTO dolnośląskie Piotr Jan Miedziński Marek Jacek Siatrak Jelenia Góra Zarejestrowany
10 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE KACZAWSKIE KWW POROZUMIENIE KACZAWSKIE dolnośląskie Kacper Paweł Pawłowski Agnieszka Stefania Macuga Złotoryja Zarejestrowany
11 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA KWW J.CHODASEWICZA LEPSZE MIASTO I POWIAT DKA dolnośląskie Ryszard Stanisław Kotowicz Jerzy Jan Kozłowski Kamienna Góra Zarejestrowany
12 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI KWW RAZEM DLA KOWAR KRZYSZTOF ŁUBIŃSKI dolnośląskie Łucja Starzyk Kamil Piotr Jaguszewski Kowary Zarejestrowany
13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLNI WYBORCY” KWW WOLNI WYBORCY dolnośląskie Henryk Ryszard Kmiecik Mariusz Stanisław Galas Lubawka Zarejestrowany
14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT KWW AKTYWNY POWIAT dolnośląskie Rafał Tadeusz Kozioł Tomasz Mariusz Kleniuk Mściwojów Zarejestrowany
15 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RODZINA KARKONOSKA KWW RODZINA KARKONOSKA dolnośląskie Józef Rypiński Janina Maria Pacyga Jelenia Góra Zarejestrowany
16 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY KWW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY dolnośląskie Józef Zaprucki Paweł Andrzej Staworzyński Jelenia Góra Zarejestrowany
17 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI KWW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI dolnośląskie Maciej Jakub Gwoździewicz Robert Jacek Gierczyk Jawor Zarejestrowany
18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG KWW RAZEM KG dolnośląskie Jarosław Jacek Dyczkowski Krzysztof Zbigniew Karasiński Kamienna Góra Zarejestrowany
19 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM KWW EMILIANA BERY RAZEM dolnośląskie Michał Bander Mirosława Jadwiga Hlebowicz Jawor Zarejestrowany
20 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA KWW POROZUMIENIE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA dolnośląskie Maria Piwko Iwona Zofia Suchodolska Jawor Zarejestrowany
21 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023 KWW NOWOCZESNA GMINA 2023 dolnośląskie Joanna Małgorzata Cebula Jarosław Kołodziej Pisarzowice Zarejestrowany
22 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA KW STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW ZAWIDOWA dolnośląskie Dorota Niemiec Sylwia Aneta Balicka Zawidów Zarejestrowany
23 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS LUBAŃ KWW ŁĄCZY NAS LUBAŃ dolnośląskie Witold Chojnacki Halina Bargiel Lubań Zarejestrowany
24 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA KWW NOWA ENERGIA dolnośląskie Magdalena Justyna Wieczorek Magdalena Justyna Wieczorek Zawidów Odmowa rejestracji
25 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY DLA POWIATU KWW POROZUMIENIE PRAWICY DLA POWIATU dolnośląskie Ireneusz Owsik Edyta Urszula Horodecka Zgorzelec Zarejestrowany
26 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIEŃSK NOWOCZESNY KWW PIEŃSK NOWOCZESNY dolnośląskie Andrzej Krzysztof Świderski Wojciech Warszawski Bielawa Górna Zarejestrowany
27 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GRONICZA KWW RAFAŁA GRONICZA dolnośląskie Grzegorz Robert Bałajewicz Zbigniew Kozłowski Zgorzelec Zarejestrowany
28 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI - LUDOWCY KWW DEMOKRACI - LUDOWCY dolnośląskie Małgorzata Katarzyna Szczepańska Dariusz Wojciechowski Gryfów Śląski Zarejestrowany
29 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY KOMITET WYBORCZY - WOLNE WYBORY KWW WOLNE WYBORY dolnośląskie Piotr Adaszewski Joanna Małgorzata Adaszewska Bogatynia Zarejestrowany
30 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY MAZUR KWW ANETY MAZUR dolnośląskie Piotr Mazur Zbigniew Zajkowski Zgorzelec Zarejestrowany
31 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALEREGO CZARNECKIEGO KWW WALEREGO CZARNECKIEGO dolnośląskie Anna Terenda Jolanta Michalska Lubań Zarejestrowany
32 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA KWW ZIEMIA BOLESŁAWIECKA dolnośląskie Ewa Zofia Bednarska Małgorzata Pawłowska Bolesławiec Zarejestrowany
33 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGATYNIA ODNOWA KWW BOGATYNIA ODNOWA dolnośląskie Zbigniew Szatkowski Anna Maria Fryc Bogatynia Zarejestrowany
34 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWA - LEPSZA BOGATYNIA KWW UCZCIWA - LEPSZA BOGATYNIA dolnośląskie Wojciech Janusz Dobrychłop Maria Publicewicz Bogatynia Zarejestrowany
35 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS POWIATU KWW IMPULS POWIATU dolnośląskie Ariel Józef Orłowski Wojciech Dominik Zimirski Nowogrodziec Zarejestrowany
36 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁASIAKA KWW WOJCIECHA BŁASIAKA dolnośląskie Roman Konopski Elżbieta Prądzyńska Bogatynia Zarejestrowany
37 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI KWW PIOTRA ROMANA BEZPARTYJNI dolnośląskie Agnieszka Gergont Katarzyna Gabrysiak Bolesławiec Zarejestrowany
38 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCZY LUBAŃ 2018 RAZEM KWW OKW LUBAŃ 2018 RAZEM dolnośląskie Kamil Piotr Glazer Stanisław Ryszard Jastrzębski Lubań Zarejestrowany
39 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET WYBORCÓW POWIAT 2018 KWW OKW POWIAT 2018 dolnośląskie Michał Łukjaniec Mirosława Misiurek Lubań Zarejestrowany
40 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA KWW MACIEJA MAŁKOWSKIEGO - IMPULS MIASTA dolnośląskie Adam Anuszkiewicz Jakub Kuczyński Bolesławiec Zarejestrowany
41 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA KWW ANDRZEJA GRZMIELEWICZA dolnośląskie Janusz Adamski Krystian Tobiasz Opolno Zdrój Zarejestrowany
42 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU LUBAŃSKIEGO KWW ZJEDNOCZENI DLA POWIATU LUBAŃSKIEGO dolnośląskie Lucjan Żełabowski Edward Witecki Lubań Zarejestrowany
43 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA SAMORZĄDOWA POWIATU BOLESŁAWIECKIEGO KWW PLATFORMA SAMORZĄDOWA PB dolnośląskie Jacek Antoni Jurkiewicz Mirosław Antoni Sakowski Bolesławiec Zarejestrowany
44 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA WÓJCIKA KWW HENRYKA WÓJCIKA dolnośląskie Henryk Wójcik Bożena Jadwiga Jargiełło Lubań Zarejestrowany
45 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI KWW SAMORZĄD PONAD PODZIAŁAMI dolnośląskie Jerzy Jan Ozga Andrzej Janusz Kozak Zgorzelec Zarejestrowany
46 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN KWW ZGODA I ROZWÓJ ZBIGNIEWA ZJAWIN dolnośląskie Elżbieta Ewa Zjawin Józef Skupień Pisarzowice Zarejestrowany
47 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA INICJATYWA SAMORZĄDOWA KWW NIS dolnośląskie Benedykt Ławniczak Bernard Józef Kazubek Gierczyn Zarejestrowany
48 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIETKIEWICZA KWW KRZYSZTOFA PIETKIEWICZA gm. Bolesławiec Krzysztof Zabawa   Stare Jaroszowice Zarejestrowany
49 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE KWW GMINA DLA CIEBIE gm. Bolesławiec Andrzej Janiec   Lipiany Zarejestrowany
50 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA DUTKOWSKIEGO KWW ANDRZEJA DUTKOWSKIEGO gm. Bolesławiec Marek Ryszard Szewców   Kruszyn Zarejestrowany
51 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTA FRĄCKOWIAK KWW EDYTA FRĄCKOWIAK gm. Bolków Alina Maria Toczek   Bolków Zarejestrowany
52 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOLKÓW I GMINA WSPÓLNA RODZINA KWW BOLKÓW I GMINA WSPÓLNA RODZINA gm. Bolków Danuta Maria Markiewicz   Nowe Rochowice Zarejestrowany
53 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KUCABA KWW GRZEGORZA KUCABA gm. Bolków Krzysztof Andrzejewski   Bolków Zarejestrowany
54 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA GŁUSZKO KWW RAFAŁA GŁUSZKO gm. Gromadka Władysława Maria Giza   Gromadka Zarejestrowany
55 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ" KWW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ" gm. Gromadka Jan Ireneusz Pachulski   Modła Zarejestrowany
56 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA PAWLISZCZY KWW DARIUSZA PAWLISZCZY gm. Gromadka Marta Maria Pawliszczy   Gromadka Zarejestrowany
57 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OLGIERDA PONIŹNIKA KWW - OLGIERDA PONIŹNIKA gm. Gryfów Śląski Andrzej Dudzik   Gryfów Śląski Zarejestrowany
58 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW KWW AKTYWNI DLA GMINY GRYFÓW gm. Gryfów Śląski Anna Magdalena Korpysa   Gryfów Śląski Zarejestrowany
59 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANITY PAWŁOWICZ KWW ANITY PAWŁOWICZ gm. Janowice Wielkie Marta Małgorzata Nowicka   Komarno Zarejestrowany
60 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RDG gm. Janowice Wielkie Bogdan Antoni Lesiński   Janowice Wielkie Zarejestrowany
61 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KOWALSKIEGO KWW KAMILA KOWALSKIEGO gm. Janowice Wielkie Justyna Małgorzata Ameljan-Kowalska   Trzcińsko Zarejestrowany
62 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZATKOWSKIEGO KWW JAROSŁAWA SZATKOWSKIEGO gm. Jeżów Sudecki Jarosław Andrzej Szatkowski   Jeżów Sudecki Zarejestrowany
63 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ 2018 KWW SAMORZĄDNOŚĆ 2018 gm. Jeżów Sudecki Joanna Monika Dudek   Jeżów Sudecki Zarejestrowany
64 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SALATA - RASZÓW DLA KAŻDEGO KWW MICHAŁ SALATA - RASZÓW DLA KAŻDEGO gm. Kamienna Góra Michał Karol Salata   Raszów Zarejestrowany
65 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA MARCZYŃSKIEGO „LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW” KWW SM LEŚNA DLA MIESZKAŃCÓW gm. Leśna Szymon Marczyński   Leśna Zarejestrowany
66 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PLUS KWW GMINA PLUS gm. Leśna Jan Surowiec   Leśna Zarejestrowany
67 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CZECZOTA KWW ROBERTA CZECZOTA gm. Leśna Eugeniusz Czeczot   Leśna Zarejestrowany
68 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY KWW KAROLA KUSIBAB GMINA LEŚNA TO NAS ŁĄCZY gm. Leśna Katarzyna Szczepańska   Leśna Zarejestrowany
69 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALTERA STRASZAKA KWW WALTERA STRASZAKA gm. Leśna Marzenna Liliana Ogrodowicz-Straszak   Smolnik Zarejestrowany
70 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA KWW NOWA INICJATYWA W GMINIE LEŚNA gm. Leśna Kinga Danuta Nowosielska   Leśna Zarejestrowany
71 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KRZEMIŃSKIEGO KWW KRZYSZTOFA KRZEMIŃSKIEGO gm. Leśna Krystyna Krzemińska   Leśna Zarejestrowany
72 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KUŚ KWW TADEUSZA KUŚ gm. Lubań Krystyna Winiarczyk   Kościelnik Zarejestrowany
73 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA HERCUNIA gm. Lubań Małgorzata Iwona Hercuń-Dąbrowicka   Henryków Lubański Zarejestrowany
74 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA KWW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA gm. Lubań Teresa Strach   Radostów Dolny Zarejestrowany
75 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA KUŚ KWW TADEUSZA KUŚ gm. Lubań Krystyna Winiarczyk   Kościelnik Zawiadomienie wycofane
76 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA KWW NIEZALEŻNI DLA MIASTA I GMINY LUBAWKA gm. Lubawka Małgorzata Maria Ryczkowska   Lubawka Zarejestrowany
77 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUBAWKA SPOŁECZNIE KWW LUBAWKA SPOŁECZNIE gm. Lubawka Rafał Paweł Czura   Lubawka Zarejestrowany
78 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NASZ DOM - JAN ORZECHOWSKI KWW GMINA NASZ DOM-JAN ORZECHOWSKI gm. Lubawka Zbigniew Ryszard Góralski   Błażkowa Zarejestrowany
79 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OGNIWO” TOMASZA KULONA KWW „OGNIWO” TOMASZA KULONA gm. Lubawka Tomasz Marian Kulon   Bukówka Zarejestrowany
80 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KUZAKA KWW GRZEGORZA KUZAKA gm. Lubawka Grzegorz Stemler   Zgorzelec Zarejestrowany
81 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHRABĄSZCZA "RAZEM DLA GMINY LUBOMIERZ" KWW MARKA CHRABĄSZCZA gm. Lubomierz Damian Gładysz   Jelenia Góra Zarejestrowany
82 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA MISIEWICZA KWW MARKA MISIEWICZA gm. Lubomierz Maria Mariola Misiewicz   Lubomierz Zarejestrowany
83 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY MIELNICZYN KWW ANNY MIELNICZYN gm. Lubomierz Anna Michalina Mielniczyn   Radoniów Zarejestrowany
84 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ KWW ZJEDNOCZONA PRAWICA GMINY LUBOMIERZ gm. Lubomierz Grzegorz Czesław Januszkiewicz   Oleszna Podgórska Zarejestrowany
85 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY PASIERBSKIEJ KWW MAŁGORZATY PASIERBSKIEJ gm. Lubomierz Marta Justyna Górawska   Golejów Zarejestrowany
86 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO KWW PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO gm. Lwówek Śląski Stanisław Machowski   Dworek Zarejestrowany
87 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI LOKALNI KWW PATRIOCI LOKALNI gm. Lwówek Śląski Robert Andrzej Proski   Rakowice Małe Zarejestrowany
88 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LWÓWECKA PRAWICA KWW LWÓWECKA PRAWICA gm. Lwówek Śląski Mirosław Leszek Kobiałka   Lwówek Śląski Zarejestrowany
89 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA MACIEJCZYKA KWW IRENEUSZA MACIEJCZYKA gm. Lwówek Śląski Zbigniew Andrzej Nowak   Lwówek Śląski Zarejestrowany
90 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I PRACA KWW POROZUMIENIE I PRACA gm. Marciszów Stanisław Kazimierz Bartczak   Marciszów Zarejestrowany
91 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIEŚ WSPÓLNE DOBRO KWW WWD gm. Męcinka Jerzy Prus   Małuszów Zarejestrowany
92 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM gm. Męcinka Kamil Dudek   Piotrowice Zarejestrowany
93 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINA SŁUPSKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINA SŁUPSKA gm. Męcinka Celina Dorota Słupska   Męcinka Zarejestrowany
94 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA MĘCINKA KWW PRZYJAZNA GMINA MĘCINKA gm. Męcinka Mateusz Jakub Brzozowski   Sichów Zarejestrowany
95 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLA WILKA ODNOWA KWW KAROLA WILKA ODNOWA gm. Mirsk Andrzej Jan Wilk   Orłowice Zarejestrowany
96 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM KWW NASZA GMINA WSPÓLNYM DOBREM gm. Mirsk Lucyna Maria Menke   Orłowice Zarejestrowany
97 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA NOWICKIEGO KWW BOGUSŁAWA NOWICKIEGO gm. Mirsk Beata Zofia Nowicka   Mirsk Zarejestrowany
98 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZEŃSTWO KWW BEZPIECZEŃSTWO gm. Mirsk Łucja Anna Mielniczyn   Mirsk Zarejestrowany
99 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO ALCHIMOWICZA KWW ANTONIEGO ALCHIMOWICZA gm. Mirsk Danuta Maria Alchimowicz   Giebułtów Zarejestrowany
100 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GODZISZOWEJ KWW DLA DOBRA GODZISZOWEJ gm. Mściwojów Mirosław Robert Jarosiński   Godziszowa Zarejestrowany
101 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I RAZEM" KWW WSPÓLNIE I RAZEM gm. Mściwojów Izabella Katarzyna Huras   Niedaszów Zarejestrowany
102 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ" KWW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ" gm. Mściwojów Agnieszka Maria Foryś   Targoszyn Zarejestrowany
103 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUGUSTYNA WILCZYŃSKIEGO KWW AUGUSTYNA WILCZYŃSKIEGO gm. Mysłakowice Augustyn Wilczyński   Karpniki Zarejestrowany
104 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ORMANA KWW MICHAŁA ORMANA gm. Mysłakowice Michał Janusz Tybinkowski   Mysłakowice Zarejestrowany
105 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - EUGENIUSZ WYSOCZAŃSKI KWW EUGENIUSZ WYSOCZAŃSKI gm. Mysłakowice Andrzej Wysoczański-Pietrusiewicz   Strużnica Zarejestrowany
106 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY MILLER DĄBROWICA KWW KATARZYNY MILLER DĄBROWICA gm. Mysłakowice Katarzyna Anna Miller   Dąbrowica Zarejestrowany
107 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KARPNIKI W GMINIE” KWW „KARPNIKI W GMINIE” gm. Mysłakowice Ewa Kempińska   Karpniki Zarejestrowany
108 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA BOROŃ KWW TADEUSZA BOROŃ gm. Mysłakowice Jędrzej Witold Hałatek   Gruszków Zarejestrowany
109 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA CHORĄGWICKIEGO KWW JACKA CHORĄGWICKIEGO gm. Mysłakowice Teodora Zofia Chorągwicka   Mysłakowice Zarejestrowany
110 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANINY RADOMSKIEJ KWW JANINY RADOMSKIEJ gm. Mysłakowice Andrzej Władysław Radomski   Bobrów Zarejestrowany
111 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE KWW ROZWÓJ I ODBUDOWA GMINY MYSŁAKOWICE gm. Mysłakowice Ewa Aniela Paciorek   Jelenia Góra Zarejestrowany
112 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "BLIŻEJ LUDZI" KWW "BLIŻEJ LUDZI" gm. Mysłakowice Adrian Andrzej Masztalerz   Mysłakowice Zarejestrowany
113 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - GŁOS MIESZKAŃCÓW KWW - GŁOS MIESZKAŃCÓW gm. Mysłakowice Piotr Nyc   Kostrzyca Zarejestrowany
114 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM ODZYSKAMY GMINĘ KWW RAZEM ODZYSKAMY GMINĘ gm. Nowogrodziec Leszek Stanisław Socha   Nowogrodziec Zarejestrowany
115 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SUDOŁA KWW MICHAŁA SUDOŁA gm. Nowogrodziec Katarzyna Barbara Sudoł   Nowogrodziec Zarejestrowany
116 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA RELICHA PLUS KWW ROBERTA RELICHA PLUS gm. Nowogrodziec Igor Relich   Gierałtów Zarejestrowany
117 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WILHELMA TOMCZUKA KWW WILHELMA TOMCZUKA gm. Nowogrodziec Bogusław Andrzej Wolszczak   Nowogrodziec Zarejestrowany
118 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DBAMY O MIESZKAŃCÓW KWW DOM gm. Olszyna Anna Helena Kopiś   Olszyna Zarejestrowany
119 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OLSZYNA KWW NASZA GMINA OLSZYNA gm. Olszyna Ryszard Andrzej Czosnyka   Olszyna Zarejestrowany
120 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA OSIECZNICA KWW NASZA GMINA OSIECZNICA gm. Osiecznica Franciszek Kozioł   Osiecznica Zarejestrowany
121 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA KWW NASZA MAŁA OJCZYZNA gm. Osiecznica Anna Katarzyna Wilk   Osieczów Zarejestrowany
122 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK KWW MONIKA WDOWIAK gm. Paszowice Stefan Zygmunt Tilgner   Paszowice Zarejestrowany
123 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY KWW SEBASTIANA OSZCZĘDY gm. Paszowice Antoni Ryszard Błąd   Sokola Zarejestrowany
124 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA KWW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA gm. Pielgrzymka Iwona Elżbieta Nartowska-Sybis   Czaple Zarejestrowany
125 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA KWW NASZA GMINA PIELGRZYMKA gm. Pielgrzymka Alfreda Gruszka   Nowa Wieś Grodziska Zarejestrowany
126 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIEŃSZCZANIE KWW PIEŃSZCZANIE gm. Pieńsk Iwona Małgorzata Strojna-Sapryk   Pieńsk Zarejestrowany
127 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE WSPÓLNE DOBRO KWW NASZE WSPÓLNE DOBRO gm. Pieńsk Irena Posieł   Bielawa Dolna Zarejestrowany
128 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SZANSA DLA GMINY” KWW „SZANSA DLA GMINY” gm. Platerówka Beata Joanna Przybyłek   Zalipie Zarejestrowany
129 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE PRZEMIANY KWW POZYTYWNE PRZEMIANY gm. Platerówka Anetta Halicka   Zgorzelec Zarejestrowany
130 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIWOWARSKIEGO KWW MARKA PIWOWARSKIEGO gm. Podgórzyn Aleksandra Jurczenko   Zachełmie Zarejestrowany
131 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA ROMANOWSKA KWW AGNIESZKA ROMANOWSKA gm. Podgórzyn Artur Romuald Korneluk   Sosnówka Zarejestrowany
132 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ KWW CZESŁAWA JESIONOWSKIEGO STABILNY ROZWÓJ gm. Podgórzyn Czesław Henryk Jesionowski   Miłków Zarejestrowany
133 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIŁKOWA KWW DLA MIŁKOWA gm. Podgórzyn Władysława Grażyna Koleżeńska   Miłków Zarejestrowany
134 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA DOBRA RODZINY" KWW DDR gm. Podgórzyn Damian Mariusz Jackiewicz   Głębock Zarejestrowany
135 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚCIĘGNY NASZ DOM KWW ŚCIĘGNY NASZ DOM gm. Podgórzyn Marzena Ewa Erfort   Ścięgny Zarejestrowany
136 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA KALATY KWW MIROSŁAWA KALATY gm. Podgórzyn Wioleta Anna Kalata   Sosnówka Zarejestrowany
137 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA FURDYKOŃ KWW DARIUSZA FURDYKOŃ gm. Siekierczyn Joanna Sabina Janiszewska   Pisaczów Zarejestrowany
138 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA KWW AKTYWNA GMINA gm. Siekierczyn Zdzisław Trędewicz   Lubań Zarejestrowany
139 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA GMINY SIEKIERCZYN KWW NPGS gm. Siekierczyn Agnieszka Lichodziejewska   Zaręba Zarejestrowany
140 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA STARA KAMIENICA KWW NASZA GMINA STARA KAMIENICA gm. Stara Kamienica Ryszard Kirsch   Mała Kamienica Zarejestrowany
141 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „TO NASZE MIEJSCE” KWW „TO NASZE MIEJSCE” gm. Stara Kamienica Iwona Stanisława Kozłowska   Mała Kamienica Zarejestrowany
142 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEF MATUSZAK KWW JÓZEF MATUSZAK gm. Stara Kamienica Józef Leszek Matuszak   Kromnów Zarejestrowany
143 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚCI SPOŁECZNEJ ZAKĄTEK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AS ZAKĄTEK gm. Stara Kamienica Monika Edyta Pisula   Stara Kamienica Zarejestrowany
144 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STARZYŃSKIEGO KWW ROBERTA STARZYŃSKIEGO gm. Sulików Jadwiga Swoboda   Sulików Zarejestrowany
145 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GENOWEFY WILCZAK - RACZAK KWW GENOWEFY WILCZAK - RACZAK gm. Sulików Magdalena Wiśniewska   Bierna Zarejestrowany
146 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ KWW BOGUMIŁY GÓRZAŃSKIEJ gm. Świerzawa Monika Agata Tomala   Sędziszowa Zarejestrowany
147 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KISOWSKIEGO KWW PAWŁA KISOWSKIEGO gm. Świerzawa Marcin Tadeusz Hyndle   Rzeszówek Zarejestrowany
148 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA KWW JÓZEFA KOŁCZA KONTYNUACJA gm. Świerzawa Katarzyna Anna Baran   Świerzawa Zarejestrowany
149 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KRAŚNICKIEGO KWW MARIUSZA KRAŚNICKIEGO gm. Warta Bolesławiecka Mariusz Kraśnicki   Szczytnica Zarejestrowany
150 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ” KWW „NASZ CZŁOWIEK-PEWNA PRZYSZŁOŚĆ” gm. Warta Bolesławiecka Franciszek Cechner   Raciborowice Dolne Zarejestrowany
151 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR BURDZY KWW ARTUR BURDZY gm. Warta Bolesławiecka Magdalena Niebudek   Raciborowice Górne Zarejestrowany
152 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT WARTA 2023 KWW PROJEKT WARTA 2023 gm. Warta Bolesławiecka Alicja Dorota Bigos   Raciborowice Górne Zarejestrowany
153 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA - NASZE DOBRO KWW GMINA - NASZE DOBRO gm. Warta Bolesławiecka Feliks Ryszard Gawroński   Warta Bolesławiecka Zarejestrowany
154 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA JEDLECKA KWW ELŻBIETA JEDLECKA gm. Wądroże Wielkie Andrzej Marek Sobiegraj   Mierczyce Zarejestrowany
155 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA SZOZDY KWW KRZYSZTOFA SZOZDY gm. Wądroże Wielkie Krzysztof Andrzej Szozda   Skała Zarejestrowany
156 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SUKCES KWW NIEZALEŻNY SUKCES gm. Wądroże Wielkie Norbert Nikodem Stefaniszek   Wądroże Wielkie Zarejestrowany
157 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK KWW MARIUSZ WIECZOREK gm. Węgliniec Mirosław Matuszewski   Węgliniec Zarejestrowany
158 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA gm. Węgliniec Mirosław Sochoń   Węgliniec Zarejestrowany
159 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018 KWW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018 gm. Węgliniec Roman Andrzej Kowalski   Jagodzin Zarejestrowany
160 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ KWW RAZEM DLA GMINY WLEŃ gm. Wleń Marek Koczarski   Wleń Zarejestrowany
161 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZEŹDZIEDZA KWW WSI PRZEŹDZIEDZA gm. Wleń Aleksandra Alicja Cieślak   Przeździedza Zarejestrowany
162 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SKROBUK KWW GRZEGORZA SKROBUK gm. Wleń Joanna Urszula Skrobuk   Wleń Zarejestrowany
163 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ KWW NOWA JAKOŚĆ gm. Wleń Stanisław Michał Hołdowicz   Wleń Zarejestrowany
164 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WLEŃ KWW NASZ WLEŃ gm. Wleń Anna Kowalska   Wleń Zarejestrowany
165 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA OLECHOWSKIEGO KWW STANISŁAWA OLECHOWSKIEGO gm. Zagrodno Waldemar Stanisław Skulski   Uniejowice Zarejestrowany
166 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA HERBUTA KWW TOMASZA HERBUTA gm. Zagrodno Sabina Jolanta Herbut   Zagrodno Zarejestrowany
167 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY BARDOWSKIEJ KWW KAROLINY BARDOWSKIEJ gm. Zagrodno Karolina Katarzyna Bardowska   Uniejowice Zarejestrowany
168 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAGRODNO-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ KWW ZAGRODNO-GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ gm. Zagrodno Marcin Piotr Karasiński   Olszanica Zarejestrowany
169 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA SKOWRONEK KWW ALEKSANDRA SKOWRONEK gm. Zgorzelec Aleksandra Skowronek   Zgorzelec Zarejestrowany
170 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA KWW WOJCIECHA DOBROŁOWICZA gm. Zgorzelec Agnieszka Smolarska   Gronów Zarejestrowany
171 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ KWW NASZA WIEŚ gm. Zgorzelec Bożena Pajka   Ręczyn Zarejestrowany
172 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MACHAJA KWW PIOTRA MACHAJA gm. Zgorzelec Grzegorz Miłoszewicz   Żarska Wieś Samorozwiązany
173 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KWW NASZA GMINA gm. Złotoryja Joanna Sylwia Dembska   Wilków Zarejestrowany
174 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD WRUTNIAK KWW RYSZARD WRUTNIAK gm. Złotoryja Agnieszka Wrutniak   Wików-Osiedle Samorozwiązany
175 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA KWW JAROSŁAWA SZAPOWAŁA gm. Złotoryja Joanna Górka   Gierałtowiec Zarejestrowany
176 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ KWW LESZEK KARDASZ DOBRY GOSPODARZ gm. Złotoryja Leszek Kardasz   Gierałtowiec Zarejestrowany
177 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ GMINNY DOM KWW NASZ GMINNY DOM gm. Złotoryja Gabriel Sebastian Błaszczyk   Kozów Zarejestrowany
178 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA KWW SILNA I SAMORZĄDNA GMINA ZŁOTORYJA gm. Złotoryja Klaudia Ewa Tymczyszyn   Lubiatów Zarejestrowany
179 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BIAŁECKIEGO KWW MARKA BIAŁECKIEGO m. Kamienna Góra Anna Stanisława Białecka   Kamienna Góra Zarejestrowany
180 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI KWW ARTURA ZIELIŃSKIEGO BEZPARTYJNI m. Kamienna Góra Leszek Andrzej Gondek   Kamienna Góra Zarejestrowany
181 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA KAMIENNEJ GÓRY KWW ALTERNATYWA KG m. Kamienna Góra Michał Kacper Krajcarz   Kamienna Góra Zarejestrowany
182 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT NIEKŁAŃ KWW ROBERT NIEKŁAŃ m. Karpacz Robert Józef Niekłań   Karpacz Zarejestrowany
183 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIE DLA MIASTA 1460 KWW AKTYWNIE DLA MIASTA 1460 m. Karpacz Krzysztof Janusz Pakul   Karpacz Zarejestrowany
184 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DOBIECKIEGO KWW TOMASZA DOBIECKIEGO m. Karpacz Magdalena Gut-Dobiecka   Karpacz Zarejestrowany
185 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOBIASZ FRYTZ KWW TOBIASZ FRYTZ m. Karpacz Zdzisław Kułakowski   Karpacz Zarejestrowany
186 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT JANKOWSKI KWW ROBERT JANKOWSKI m. Karpacz Paweł Zioło   Karpacz Zarejestrowany
187 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIECZYSŁAW PAJDZIK KWW MIECZYSŁAW PAJDZIK m. Karpacz Mariola Pajdzik   Karpacz Zarejestrowany
188 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW CZUBAK KWW MIROSŁAW CZUBAK m. Karpacz Marzena Czubak   Karpacz Zarejestrowany
189 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA WESOŁOWSKIEGO KWW WOJCIECHA WESOŁOWSKIEGO m. Karpacz Kamil Andrzej Łubianka   Karpacz Zarejestrowany
190 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA TALAGI KWW AT m. Karpacz Andrzej Piotr Talaga   Karpacz Zarejestrowany
191 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KUBIK KWW GRZEGORZ KUBIK m. Karpacz Maria Kubik   Karpacz Zarejestrowany
192 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MOTYLSKI KWW JANUSZ MOTYLSKI m. Karpacz Małgorzata Motylska   Karpacz Zarejestrowany
193 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA DOBIECKIEGO KWW AD m. Karpacz Anna Maria Cirko-Dobiecka   Karpacz Zarejestrowany
194 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALERT DLA KARPACZA KWW ALERT DLA KARPACZA m. Karpacz Ewa Julia Czyż   Karpacz Zarejestrowany
195 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KARPACZ WSPÓLNYM DOBREM KWW KARPACZ WSPÓLNYM DOBREM m. Karpacz Katarzyna Chamielec   Karpacz Zarejestrowany
196 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY KARPACZ KWW AKTYWNY KARPACZ m. Karpacz Aleksandra Kinga Mikicka-Hobgarska   Karpacz Zarejestrowany
197 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJKÓW KWW WOJKÓW m. Kowary Danuta Krystyna Lisowska   Kowary Zarejestrowany
198 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IMPULS KWW IMPULS m. Kowary Maciej Bartłomiej Michella   Kowary Zarejestrowany
199 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA PITUCHA KWW PAWŁA PITUCHA m. Kowary Kamila Anna Pietraszek   Kowary Zarejestrowany
200 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ZOSTAŃ W KOWARACH KWW - ZWK m. Kowary Rafał Tomasik   Kowary Zarejestrowany
201 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNA PRZYSZŁOŚĆ DLA KOWAR KWW PPDK m. Kowary Jacek Kozłowski   Kowary Zarejestrowany
202 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR KWW ELŻBIETY ZAKRZEWSKIEJ WSPÓLNIE DLA KOWAR m. Kowary Zbigniew Marian Pędziwiatr   Kowary Zarejestrowany
203 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC" KWW - OFP m. Piechowice Barbara Gilewicz-Smolczyński   Piechowice Zarejestrowany
204 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO KWW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO m. Piechowice Gertruda Zofia Dechnik   Piechowice Zarejestrowany
205 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ KWW CHCEMY TU ŻYĆ m. Piechowice Violetta Zackiewicz   Piechowice Zarejestrowany
206 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG KWW DOROTY PIRÓG m. Piechowice Elżbieta Stanisława Szpak   Piechowice Zarejestrowany
207 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO KWW JACKA KUBIELSKIEGO m. Piechowice Andrzej Józef Woroniec   Piechowice Zarejestrowany
208 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO KWW JACKA KAMIŃSKIEGO m. Piechowice Dariusz Kazimierz Tobiasz   Piechowice Zarejestrowany
209 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR KWW RAFAŁ MAZUR m. Piechowice Krzysztof Pałka   Piechowice Zarejestrowany
210 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZ ZAJĄC KWW MATEUSZ ZAJĄC m. Szklarska Poręba Aleksandra Ewa Zając   Szklarska Poręba Zarejestrowany
211 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BIELAŃCZYK KWW KATARZYNY BIELAŃCZYK m. Szklarska Poręba Piotr Bielańczyk   Szklarska Poręba Zarejestrowany
212 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIESZKAŃCÓW KWW DLA MIESZKAŃCÓW m. Szklarska Poręba Agnieszka Sawicka   Szklarska Poręba Zarejestrowany
213 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY OSIŃSKIEJ KWW JOANNY OSIŃSKIEJ m. Szklarska Poręba Marta Dominika Janiewska   Szklarska Poręba Zarejestrowany
214 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BOGUSZA KWW ŁUKASZA BOGUSZA m. Szklarska Poręba Iwona Katarzyna Bogusz   Szklarska Poręba Zarejestrowany
215 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "MIESZKAŃCY" KWW "MIESZKAŃCY" m. Szklarska Poręba Jan Misiewicz-Krogsgaard   Szklarska Poręba Zarejestrowany
216 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNI DLA MIASTA" KWW GOSPODARNI DLA MIASTA m. Szklarska Poręba Robert Marian Kotecki   Szklarska Poręba Zarejestrowany
217 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA KWW LEPSZA SZKLARSKA PORĘBA m. Szklarska Poręba Piotr Robert Kozioł   Szklarska Poręba Zarejestrowany
218 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CZERNIAWA - NASZ ŚWIERADÓW KWW NASZA CZERNIAWA - NASZ ŚWIERADÓW m. Świeradów-Zdrój Marian Edward Prabucki   Świeradów Zdrój Zarejestrowany
219 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE KWW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE m. Świeradów-Zdrój Ewa Eryka Stebułkowska   Świeradów Zdrój Zarejestrowany
220 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONKRETNIE I REALNIE KWW KONKRETNIE I REALNIE m. Świeradów-Zdrój Roksana Małgorzata Marciniak   Świeradów Zdrój Zarejestrowany
221 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAW ŁABĘDZKI KWW BOGUSŁAW ŁABĘDZKI m. Wojcieszów Kazimiera Łabędzka   Wojcieszów Zarejestrowany
222 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA WOJCIESZÓW KWW INICJATYWA LOKALNA WOJCIESZÓW m. Wojcieszów Anna Jolanta Maciejczyk   Wojcieszów Zarejestrowany
223 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŁĘŻNEGO KWW ROBERTA ŁĘŻNEGO m. Zawidów Zuzanna Staniszewska   Zawidów Zarejestrowany
224 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA POSTĘP KWW CZAS NA POSTĘP m. Zawidów Mirosław Cezary Kasiński   Zawidów Zarejestrowany
225 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA KWW NOWA ENERGIA DLA ZAWIDOWA m. Zawidów Grażyna Kowhan   Zawidów Zarejestrowany
226 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZNAMY SIĘ Z PASJI KWW ZNAMY SIĘ Z PASJI m. Zawidów Magdalena Zajdel   Zawidów Zarejestrowany
227 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA JANIC KWW MAŁGORZATA JANIC m. Złotoryja Anna Małgorzata Janic   Złotoryja Zarejestrowany
228 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER KWW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER m. Złotoryja Teresa Wiśniewska   Złotoryja Zarejestrowany
229 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM KWW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM m. Złotoryja Kornel Zygmunt Kowalski   Złotoryja Zarejestrowany
230 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GORCZYCY KWW PAWŁA GORCZYCY m. Złotoryja Barbara Gabriela Gorczyca   Złotoryja Zarejestrowany
231 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 3 X NIE - NIEZALEŻNI NIEZŁOMNI NIEPRZEKUPNI KWW 3 X NIE NIEZALEŻNI NIEZŁOMNI NIEPRZEKUPNI m. Złotoryja Edward Kacprzak   Złotoryja Zarejestrowany
232 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA ZAWIŚLAK KWW AGNIESZKA ZAWIŚLAK m. Złotoryja Teresa Buczkowska   Złotoryja Zarejestrowany
233 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MARKIEWICZ KWW JANUSZ MARKIEWICZ m. Złotoryja Ewelina Martyna Syrowiec   Złotoryja Zarejestrowany
234 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM BARTNICKI KWW ADAM BARTNICKI m. Złotoryja Małgorzata Bartnicka   Złotoryja Zarejestrowany
235 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGETYCZNI KWW ENERGETYCZNI m. Złotoryja Jan Andrzej Skarbek   Złotoryja Zarejestrowany
236 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA KWW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA m. Złotoryja Roman Adam Gorzkowski   Złotoryja Zarejestrowany
237 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ ŁOŚ KWW GRZEGORZ ŁOŚ m. Złotoryja Grzegorz Łoś   Złotoryja Zarejestrowany
238 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ OKRĘGLICKI KWW PAWEŁ OKRĘGLICKI m. Złotoryja Anna Maria Okręglicka   Złotoryja Zarejestrowany
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:16-08-2018 9:09
    Wprowadził:Tomasz Perwenis
  • Data modyfikacji:30-10-2018 10:12
    Wprowadził:Tomasz Perwenis