• Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 3 czerwca 2009 r.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 9 marca 2009 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Zgorzeleckiego.
 • Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 12 listopada 2008 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Bolesławieckiego.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 10 lipca 2008 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Lwóweckiego.
 • Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 15 października 2007 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Kamiennogórskiego.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 8 stycznia 2007r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu w Lwówku Śląskim.
 • Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 8 stycznia 2007r w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Zgorzeleckiego.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 4 stycznia 2007 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Kamiennogórskiego.
 • Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 2 stycznia 2007 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Jeleniogórskiego.Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 2 stycznia 2007 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Jeleniogórskiego.
  Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Jeleniej Górze z dnia 15 grudnia 2006 r. w sprawie podania do publicznej wiadomości informacji o zmianach w składzie Rady Powiatu Zgorzeleckiego.